Przedstawienie Jasełkowe

"Ciemnej nocy pośród blasku gwiazdy jednej betlejemski Cud przychodzi.
Milknie ziemia, morze, bo z miłości wielkiej Bóg w stajence się narodził..."
20 grudnia w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka w wykonaniu dzieci z grupy Malinki.
Przedszkolaki miały okazję występować dwukrotnie: raz w obecności Pani Dyrektor, społeczności przedszkolnej i zaproszonych gości: Pana Wójta Gmina Zakrzew Leszka Margasa i Pani Sekretarz Bernadety Domińczak. Drugi występ był dedykowany Rodzicom naszych Malinek, którzy z wielkim wzruszeniem oglądali występ swoich pociech.
Tego dnia panowała prawdziwie magiczna atmosfera, nasi mali aktorzy w cudownej aurze przedstawili historię przyjścia na Świat Bożego Dzieciątka. Przy akompaniamencie muzyki, w towarzystwie kolęd i pastorałek, z ust naszych Malinek wybrzmiało wiele pięknych słów, a zwieńczeniem występu był przygotowany przez dziewczynki taniec aniołów.
Ten wzruszający czas przedstawienia oraz życzenia złożone przez Panią Dyrektor Justynę Golus przypomniał nam ciepło i cudowną atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Wszystkim życzymy pogodnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia!